Вересень 6 2016

-Рівень B1

    

 Поріг володіння німецькою мовою

Розуміння. Ви сприймаєте основні моменти чітко вираженого в літературній мові заяв без акценту і використання діалектних словників. Теми, які ви розумієте вільно-робота, освіта, життя, відпочинок, хобі, професійні інтереси. Перегляд ТЕЛЕВІЗІЙНИХ або записаних відеофайлів, прослуховування радіопрограм, чиї диктори говорять на помірному темпі, ви розумієте, які події, предмети, люди говорять. Стає все більш і більш легким для читання освітніх текстів, написаних на професійних і повсякденних темах з використанням частотного мовного матеріалу. Переглядаючи такі тексти або особисті повідомлення, ви розумієте, з якою емоцією, з якою почуття вони писали автора.

Говорити. Побудова різних діалогів у німецькомовних країнах вже не є мрією, але дуже реальна майстерність студента, який освоїв курс B1. На повсякденних і знайомих темах можна навіть поспілкуватися з людьми без тренувань-наприклад, поговорити про сім’ю, роботу, хобі, досвід подорожей в інші країни, актуальні події в житті. Будуємо монолог, ви формуєте думки в простих, взаємопов’язаних фразах, з якими ви розповідаємо про свої враження, актуальні події, бажання і погляди. Звертаючись до зростаючого словника, ви коротко розповісти історію статті ви читаєте і розповісти вам, як відчувати інформацію, яку ви отримали.

Лист. Ви робите прості повідомлення на знайомі теми і писати маленькі особисті літери.

Після завершення курсу B1 в берлінському центрі німецької мови, ви будете готові до успішного іспиту Гете-Zertifikat B1, на підставі якого видається свідоцтво про володіння німецькою мовою.