Вересень 6 2016

-Рівень B2

Розширений німецький поріг

Розуміння. Слухаючи лекції, оповідання та інші форми усних виступів на знайомі теми, ви розумієте не тільки значення розмовної, але і сприймають складні міркування. Ви розумієте більшість новин, не складно перекладати діалоги і монологи в німецьких фільмах, переклад пісень і художніх книг, за умови, що їх персонажі використовують літературну форму мови. При читанні текстів і повідомлень, завжди можна зрозуміти автора точки зору і те, що він думає про предмет заяви. Практично будь-яка сучасна проза також починає виглядати як просте буденне явище, не пов’язане з монотонним перекладом кожного другого слова в словнику.

Говорити. Бесіди з носіями мови легко для вас без напруженості. Якщо проблема знайома, вам не потрібно готуватися до дискусії: завдяки великому запасу слів, вони додають в узгоджену речення автоматично, дозволяючи вам виправдати і доводити щось. Ваш монолог здатний зрозуміти всіх слухачів, які знають німецьку мову досить добре, вона виглядає деталізованим і містить логічно коректну аргументацію.

Лист. Ви зможете писати докладні замітки і тексти на велику кількість тем, готувати нариси і писати німецькі доповіді, аргументуйте свою думку і відкриваючи багато питань. Виконуючи письмовому вигляді, можна не тільки дрили говорити про щось, але і проявити емоції, зосередитися на місцях, вражень, інцидентів, подіях, важливості якого ви хочете відзначити.

Ясність висловлених думок і вільне розуміння всього, що відбувається навколо вас в німецькомовній країні є те, що курс B2 пройшло разом з нашими вчителями.

Після завершення курсу B2 в берлінському центрі німецької мови, ви будете готові до успішного ГетеZertifikat B2, TestDaF, Zertifikat Дейк Ден Беруф, на підставі якого видається сертифікат німецького знання.