Вересень 6 2016

-Рівень C1

 

Професійний рівень володіння німецькою мовою (високий)

Розуміння. Ви берете довгі повідомлення на слух, в тому числі тривалі і розпливчасті структури. ТЕЛЕВІЗІЙНІ програми та фільми також сприймаються вільно в звичайному розмовний темп для ЗМІ. Читання фантастики і довгих текстів не тільки не складно, але і їх стиль викладу, і багато технічних термінів стануть інтуїтивно зрозумілим для вас, завдяки досвіду володіння німецькою мовою.

Говорити. Під час діалогу ви говорите спонтанно і вільно на будь-яку тему, не замислюючись про підбір слів і структуру фраз. Мова багата мовними інструментами, які ви використовуєте точно, допомагаючи вам сформулювати думку в ситуаціях, пов'язаних з роботою, навчання або повсякденному житті. Розмова підтримується сама по собі з задоволенням для всіх учасників. Будівництво монолог, ви говорите докладно про предмет, об'єднати розрізнених частин інформації в один блоки, підсумовуйте.

Лист. У текстах і листах ви висловлюєте думки послідовно і логічно, сперечаються думки і погляди. Ви також легко пишете есе, скласти звіти про складні професійні питання і вільно залишатися в рамках стилю, передбачається в розмові з конкретним одержувачем.

Наприкінці курсу C1 ви здобудете глибокі мовні навички та зможете впевнено практикувати їх застосування у вашій освітній та професійній діяльності.

Після завершення курсу C1 у берлінському центрі німецької мови, ви будете готові до успішного Гете-Zertifikat C1, TestDaF, Zertifikat Дейк Ден Беруф, на підставі якого видається свідоцтво про володіння німецькою мовою.