Вересень 6 2016

-Рівень C2

 

Досконале володіння німецькою мовою  

Розуміння. У вас немає проблем з розумінням, що говорить рідна спікер, навіть якщо він поспішає, і його мова не має чіткої логічної структури. Крім того, ви дізнаєтеся окремі акценти німецько-говоріння людей і швидко звикнути до них. При читанні, немає типів статей або повідомлень зробити це необхідно для досягнення словника, в тому числі текстів абстрактно, нестандартні з точки зору складу або використання мовних форм. Можна з легкістю впоратися з інструкціями, німецькими книгами і професійними статтями.

Говорити. Все, що обговорюється в процесі діалогу, ви вільно брати участь в ньому, активно використовувати ідіоми та сленгу, де це припустимо. Коли ви підстроте виступ, ви показую різні відтінки сенсу слів і знаємо, як перефразувати думки, щоб вони розуміли абсолютно всі співрозмовники. Монолог також перетворюється на побіжний вираз думок з використанням адекватної ситуації мовних засобів. Ви можете пояснити щось іншим і перефразовуючи покарання так багато разів, що люди розуміють і пам'ятають основні положення.

Лист. Ви логічно і чітко висловлюєте будь-які думки в складанні повідомлень і текстів, використовуючи різні мовні засоби, писати нотатки, листи, звіти будь-якої складності, форми доповідей і текстів, для яких логічна структура і чіткі Міркування. Ви можете написати резюме і може підготувати огляд професійних статей і творів мистецтва.

Після прийняття курсу C2 в нашому центрі і встановлення ваших знань про довгострокову практику з носіями мови, ви можете взяти різні іспити для вступу в університет і робочі пристрої: KDS, ГРС, DSH, zoP.

Після завершення курсу C2 в берлінському центрі німецької мови, ви будете готові до успішного Гете-Zertifikat C2, TestDaF, Zertifikat Дейк Ден Беруф, на підставі якого видається свідоцтво про володіння німецькою мовою.