Вересень 6 2016

-Рівень A1

        

Рівень, який потрібно вижити

Розуміння. На слух можна сприймати окремі слова, які у вас є час, щоб згадати, а також короткі, добре розмовні фрази в ситуаціях, пов’язаних з повсякденною спілкуванням: розмова про себе, членів сім’ї та друзів. У читабельний пропозиціях ви дізнаєтеся імена і знайомі слова, а також розумієте сенс простої реклами і коротких текстів в каталогах.

Говорити. Ви отримуєте можливість брати участь у діалозі з кимось, хто знає, як обмінюватися інформацією німецькою повільно або перефразовуючи незрозумілі думки більш просто. Ви можете задати прості питання по всім відомим темам і відповісти на деякі питання, адресовані вам. Монолог також стає доступним вже на a1: ви будуєте прості узгоджену речення про себе, про своє рідне місто і знайомих.

Лист. Написання вітальних листівок-це елементарний, але дуже корисний навик-ви отримаєте на курс a1. Ви також розумієте, як заповнювати форми, вводити своє ім’я та прізвище, вказати національність та іншу інформацію. Все це буде корисно, наприклад, коли ви приїдете в німецькомовну країну на етапі реєстрації готелю і в багатьох інших побутових ситуаціях.

Знання, які ви здобудете після завершення курсу a1, вважаються незначними і недостатніми для повноцінного спілкування, але це допомагає усунути страх мовного бар’єру і впевнено переходити до більш високих рівнів володіння німецькою мовою.

Після завершення курсу a1 в Берліні німецької мови центру, ви будете готові до успішного Гете-Zertifikat a1: початок Дейч 1, на підставі якого видається сертифікат німецького знання.