Вересень 6 2016

-Рівень А2

      

Базовий (попередньо поріг) рівень

Розуміння. Слухаючи співрозмовника або записавши чиєсь мовлення, ви легко розумієте окремі фрази і часто зустрічаються слова, пов’язані з головними темами домашніх господарств: покупками, інформацію про себе і близьких, про рідну країну, хобі, роботу і т. д. Ви повністю розумієте, що ви говорите про те, якщо співрозмовника або диктор говорить невеликі повідомлення просто і ясно. Під час читання слухач, який закінчив модуль a2, розуміє мінімальні навчальні тексти і не ускладнює перегляд щоденних повідомлень в рекламі, меню, листах та графіках.

Говорити. Діалоги можна створювати навколо типових повсякденних тем, впевнено брати участь в них і ділитися інформацією з співрозмовниками. Є можливість вести коротку розмову на звичні теми за умови, що співрозмовнику швидко говорить і використовує знайомі слова. Монологи на рівні А2 починають звучати трохи цікавіше і впевнено: ви складете прості фрази і пов’язуєте їх у коротких історіях про себе і про свою освіту, про когось близьке або знайоме, про роботу, про місце проживання та інші повсякденні явища і Осіб.

Лист. На цьому рівні володіння німецькою мовою, вона стає доступною для створення коротких повідомлень особистого плану: поздоровлення, вираження вдячності та подяки комусь, питання з групи “як ви робите?” і т. д.

Не соромляться, не лякайтеся і не губиться у всьому, що пов’язане з повсякденними ситуаціями-для цього ви дізнаєтеся німецьку мову на курсі a2 в нашому центрі.

Після завершення курсу a2 в берлінському центрі німецької мови, ви будете готові до успішного Гете-Zertifikat a2: початок Дейч 2, Гете-Zertifikat a2: вписатися в Дейч 2, на підставі якого видається сертифікат німецького знання.