Вересень 6 2016

Рівні володіння німецькою мовою

Навчання на німецькому мовному центрі «Берлін» здійснюється під системою рівня a1-C2, яка відповідає стандартам і рекомендаціям Європейської ради з вивчення іноземних мов «Євроp'ltencmon f'r, що має http://www.europaeischer-referenzrahmen.de/

У системі «ЦЕФТР» знання та навички студентів поділяються на три основні категорії, які далі поділяються на шість рівнів:

Рівнів  A1  A2  B1  B2  C1  C2
Підрівнів A 1,1 За 1,2 A 2.1 A 2.2 B 1.1 B 1.2 B 2.1 B 2.2 C 1.1 C 1.2 C 2.1 C 2.2

 

Рівень A. елементарна володіння мовою

                   A1. Виживаність

                  A2. Базовий (попередньо поріг) рівень

 

Рівень B. самопізнання мови

                  B1. Поріг

                  B2. Розширений рівень порогу

 

Рівень C. грамотне володіння мовою

                 C1. Професійному рівні

                  C2. Рівень майстерності в досконалості

Для кожного рівня, знання і навички, які студент повинен мати в читанні, прослуховування, усні та письмові мови визначаються:

 

Що є кожен рівень володіння німецькою мовою?

Рівень A

Знання елементарних мов

Рівень A в іншому випадку називається "рівень виживання": досвідченим німецькою на цьому рівні, ви зможете пояснити себе на простих темах, а в німецькомовних умовах.

Рівень a1

Ви ловите знайомі слова і фрази на слух і при читанні, використовувати каталоги і розуміти Зміст плакатів. Ви можете підтримати розмову німецькою мовою на якусь тему, яку ви знаєте, якщо за вашим бажанням співрозмовнику буде говорити не швидко і просто.

До того ж такий рівень достатньо для заповнення простих анкет і форм-наприклад, в готелях. Дізнатися більше…

Рівень a2

Цей рівень ще не достатній для впевненого перебування в німецькомовній обстановці, але дозволяє «вирвати» окремі фрази в прямому ефірі німецької мови, грубо розуміючи зміст деяких не надто складних пісень.

Ви зможете поговорити з поліцією на теми, на яких вони зазвичай спілкуються з поліцією: що таке ім'я, звідки вони прийшли, де ви живете, скільки часу… Без труднощів ви напишете простий лист німецькою мовою, вітаючи або подякувавши одержувачу. Дізнатися більше…

Рівень B

Самопізнання

Ця група включає в себе всіх слухачів, які вже відчувають себе досить впевнено, щоб не називати їх новачків, щоб вивчати німецьку мову.

Рівень B1

Ви розумієте основні пункти письмової і розмовної мови, написані на відносно знайомій темі в рамках літературної норми: не рясніє метафори, що не містять сленгу виразів і неологізмів. Ви можете сказати собі про щось відволікається: мистецтво або, скажімо, про ваші політичні погляди.

У поїздці до Німеччини, Австрії, Швейцарії та будь-якої іншої німецькомовної країни, ви іноді можете відчувати себе незручно, щоб знову запитати співрозмовника або попросити його сформулювати те, що він сказав, але серйозні проблеми, швидше за все, буде Ви не будете. У особистому листі вам легко розкажуть про враження і переживання. Дізнатися більше…

Рівень B2

Це останній крок перед заявою "вільного" володіння мовою. Ви розумієте статті, звіти, лекції практично з будь-якої тематики, яка не вимагає володіння спеціальною термінологією. На слух і від письмової промови ви не тільки зрозумієте події, описані, але і легко скласти вичерпне уявлення про погляди і почуття автора. Ви читали фантастику "в оригіналі" і, якщо у вас є талант, ви можете написати щось геніальне себе. Дізнатися більше…

Рівень C

Грамотне володіння мовою

Рівень C відповідає за вільне володіння німецькою мовою. "Вільний" також є відносним, цей рівень ділиться на дві підкатегорії. Але навіть рівень C1 достатньо, щоб відчути себе абсолютно впевнено, не думати про німецьку мову в більшості життєвих ситуацій.

Рівень C1

На рівні C1 ви розумієте докладні звіти з будь-якої теми, яка навіть не близька до вас; ви ловите неявно виражені логічні з'єднання і зрозуміти багато jargons, сленг.

Ви можете читати художню літературу як рідною мовою, з невеликим або без словника або повторне читання заяви в кілька разів.

Коротше кажучи, C1 – це рівень володіння німецькою мовою на професійному рівні. Дізнатися більше…

Рівень C2

Найвищого рівня. Ви розумієте, мова носієм мови виступаючи в будь-який темп і практично з будь-яким артикуляції дефектів, і ви можете підтримати розмову. Ви говорите по-німецькому так само, як ви знаєте свою рідну мову. Дізнатися більше…