6 Вересня 2016

-Рівень B1

    

 Поріг володіння німецькою мовою

Розуміння. Ви сприймаєте основні моменти монологу чи діалогу, вираженого літературною мовою без акценту і діалектизмів. Теми, які ви розумієте вільно: робота, освіта, життя, відпочинок, хобі, професійні інтереси. Ви можете розуміти телевізійні передачі або записані відеофайли, радіопрограми, диктори яких говорять у помірному темпі. Стає все більш і більш легким читання текстів на професійні і повсякденні теми. Переглядаючи такі тексти або особисті повідомлення, ви розумієте також ставлення автора до ситуації.

Говоріння. Студент може вільно спілкуватися на повсякденні і знайомі теми, наприклад, поговорити про сім’ю, роботу, хобі, досвід подорожей в інші країни, актуальні події в житті. Будуючи монолог, ви формуєте думки простими, взаємопов’язаними фразами, якими ви розповідаєте про свої враження, актуальні події, бажання і погляди. Звертаючись до зростаючого словника, ви можете коротко переказати прочитану історію або статтю, а також висловити ставлення до прочитаного.

Письмо. Ви можете написати прості повідомлення на знайомі теми і короткі особисті листи.

Після завершення курсу B1 в Центрі німецької мови Берлін ви будете готові до успішного складання іспиту на  Гете-Zertifikat B1, на підставі якого видається свідоцтво про володіння німецькою мовою цього рівня.