6 Вересня 2016

-Рівень B2

Розуміння. Слухаючи лекції, оповідання та інші форми усних виступів на знайомі теми, ви розумієте не тільки значення тексту, але і сприймаєте складні міркування. Ви розумієте більшість новин, діалоги і монологи в німецьких фільмах, переклад пісень і художніх книг, за умови, що їх персонажі використовують літературну форму мови. При читанні текстів і повідомлень завжди можна зрозуміти точки зору автора і його ставлення до  предмету мовлення. Будь-яка сучасна проза також починає виглядати як просте буденне явище, не пов’язане з монотонним перекладом кожного другого слова в словнику.

Говоріння. Бесіди з носіями мови проходять для вас легко, без напруженості. Якщо проблема знайома, вам не потрібно готуватися до дискусії: завдяки великому запасу слів, вони складаються в узгоджене речення автоматично, дозволяючи вам виправдати і доводити щось. Ваш монолог здатні зрозуміти всі слухачі, які знають німецьку мову досить добре, він виглядає деталізованим і містить логічно коректну аргументацію.

Письмо. Ви зможете писати докладні замітки і тексти на велику кількість тем, готувати нариси і писати німецькі доповіді, аргументувати свою думку і відкривати багато питань. Виконуючи завдання у письмовому вигляді, можна не тільки описувати події, але і проявити емоції, зосередитися на почуттях, враженнях, важливість яких ви хочете відзначити.

Ясність висловлених думок і вільне розуміння всього, що відбувається навколо вас в німецькомовній країні,  – це те, чого Ви можете досягти, успішно пройшовши курс B2 разом з нашими вчителями.

Після завершення курсу B2 ви будете готові до успішного складання іспитів: ГетеZertifikat B2, TestDaF, на підставі яких видається сертифікат про знання німецької мови.