6 Вересня 2016

-Рівень C1

Професійний рівень володіння німецькою мовою (високий)

Розуміння. Ви розумієте довгі повідомлення на слух, в тому числі тривалі і розпливчасті структури. Телевізійні програми та фільми також сприймаються вільно в звичайному для змі розмовному темпі. Читання художньої літератури і довгих текстів не тільки не складно, але і їх стиль викладу, і багато технічних термінів стануть інтуїтивно зрозумілим для вас, завдяки досвіду володіння німецькою мовою.

Говоріння. Під час діалогу ви говорите спонтанно і вільно на будь-яку тему, не замислюючись про підбір слів і структуру фраз. Ваша мова багата мовними інструментами, які ви використовуєте точно і влучно, вони допомагають вам сформулювати думку в ситуаціях, пов’язаних з роботою, навчанням або повсякденним життям. Розмова підтримується сама по собі з задоволенням для всіх учасників. Під час монологу Ви говорите докладно про предмет, можете об’єднати розрізнені частини інформації в один блок, робите висновки.

Письмо. У текстах і листах ви висловлюєте думки послідовно і логічно, аргументуєте власні думки і погляди. Ви також легко пишете есе, складаєте доповіді про складні професійні питання і вільно залишаєтеся в рамках стилю, передбачається в розмові з конкретним одержувачем.

Наприкінці курсу C1 ви здобудете глибокі мовні навички та зможете впевнено практикувати їх застосування у вашій освітній та професійній діяльності.

Після завершення курсу C1 ви будете готові до успішного Гете-Zertifikat C1 та TestDaF.