6 Вересня 2016

-Рівень A1

        

Рівень для виживання

Розуміння. Студент може сприймати на слух окремі слова, а також короткі фрази в ситуаціях, пов’язаних з повсякденним спілкуванням: розмова про себе, членів сім’ї та друзів. Під час читання ви впізнаєте імена і знайомі слова, а також розумієте сенс простої реклами і коротких текстів в каталогах.

Говорити. Ви отримуєте можливість брати участь у діалозі з кимось, хто знає, як обмінюватися інформацією німецькою повільно або перефразовуючи незрозумілі думки більш просто. Ви можете задати прості питання по всім відомим темам і відповісти на деякі питання, адресовані вам. Монолог також стає доступним вже на a1: ви будуєте прості узгоджені речення про себе, про своє рідне місто і знайомих.

Лист. Написання вітальних листівок-це елементарний, але дуже корисний навик, який Ви отримаєте на курсі А1. Ви також розумієте, як заповнювати форми, вводити своє ім’я та прізвище, вказати національність та іншу інформацію. Все це буде корисно, наприклад, на етапі реєстрації в готелі і в багатьох інших побутових ситуаціях.

Знання, які ви здобудете після завершення курсу a1, вважаються незначними і недостатніми для повноцінного спілкування, але це допомагає усунути страх мовного бар’єру і впевнено переходити до більш високих рівнів володіння німецькою мовою.

Після завершення курсу А1 в Центрі німецької мови Берлін Ви будете готові до успішного складання іспиту Start Deutsch! від Гьоте-Інституту, на підставі якого видається сертифікат про знання німецької на рівні А1.