6 Вересня 2016

-Рівень А2

      

Базовий (попередньо поріг) рівень

Розуміння. Слухаючи співрозмовника або записавши чиєсь мовлення, ви легко розумієте окремі фрази і слова, пов’язані з головними темами домашніх господарств: покупками, інформацію про себе і близьких, про рідну країну, хобі, роботу і т. д. Ви повністю розумієте, що Вам говорять, якщо співрозмовника або диктор говорить невеликі повідомлення просто і ясно. Під час читання студент, який закінчив модуль a2, розуміє мінімальні навчальні тексти і щоденні повідомлення в рекламі, меню, листах та графіках.

Говоріння. Діалоги можна створювати навколо типових повсякденних тем, впевнено брати участь в них і ділитися інформацією з співрозмовниками. Є можливість вести коротку розмову на звичні теми за умови, що співрозмовник повільно говорить і використовує знайомі слова. Монологи на рівні А2 починають звучати трохи цікавіше і впевнено: ви складете прості фрази і пов’язуєте їх у коротких історіях про себе і про свою освіту, про когось близького або знайомого, про роботу, про місце проживання та інші повсякденні явища.

Письмо. На цьому рівні володіння німецькою мовою, вона стає доступною для створення коротких повідомлень особистого плану: поздоровлення, вираження вдячності та подяки комусь, питання з групи “Ким Ви працюєте?” і т. д.

Не соромитися, не лякатися і не губитися у всьому, що пов’язане з повсякденними ситуаціями, Вам допоможе курс a2 в нашому центрі.

Після завершення курсу a2 ви будете готові до успішного складання іспиту Гете-Zertifikat a2, на підставі якого видається сертифікат про знання німецької мови на рівні А2.