7 Вересня 2016

Навчання в Німеччині та Австрії

Уряди Німеччини та Австрії сприяють освіті іноземних громадян у своїх університетах. Держави, що підтримують іноземних студентів, переглядають їх навчання в Європейському Союзі як внесок у процес міжнародного взаєморозуміння.

Якщо ви зацікавлені в отриманні освіти в університеті в Німеччині або Австрії, краще почати шукати відповідний університет з візитом у відповідні сайти університетів-тепер кожен німецький університет має їх і містить вичерпну інформацію про умови процес прийому та навчання.

Інколи в деяких українських університетах вже є угоди з німецькими університетами-партнерами про обмін студентами-в цьому випадку ваше завдання трохи легше, тому що деякі організаційні питання вже вирішені в рамках цих угод.

У будь-якому випадку, ви повинні бути інформовані про дві речі: навчання в Німеччині або Австрії зажадає від вас задовільного знання німецької мови і доступності деяких початкових засобів жити.

Іноді у вільний час (як правило, в середній школі) за певних умов іноземним студентам дозволено працювати трохи неповний робочий час. У святкові дні студенти мають можливість мати різні розваги, такі як поїздки в табір, як Волонтер і т. д. d.

Крім повноцінного освітнього процесу в німецькому університеті, ви також можете пройти наукову практику (якщо у вас вже є диплом українського ВНЗ і займаються науковою роботою)-з цього питання ви можете звернутися до німецької академічної обмінній служби ДААД. Дізнатися більше… www.daad.org.ua

 

Ми запрошуємо вас прочитати відео "Dein Studium в Німеччині в 10 Schritten" ("вища освіта в Німеччину-10 кроків!"), що надаються офіційним порталом вищої освіти в Німеччині study-in.de. Дізнатися більше…

Ви можете вивчати в Німеччині як німецькою, так і англійською мовами. Програму навчання в німецькому університеті можна знайти в базі даних офіційного порталу, присвяченого вищій освіті в Німеччині study-in.de, а також на сайті німецької академічної служби обміну (німецька. ДААД), Хохшукопас.

 

Studienkolleg

Щоб увійти в Studienkolleg, необхідно підтвердити свій рівень володіння на B1 або B2 (в залежності від вимог конкретної Studienkolleg).

Крім того, перед входом в Studienkolleg, вам потрібно буде взяти вступні іспити німецькою мовою, а іноді і в математиці, на підставі яких буде прийнято рішення про зарахування.

 

Університет

Для вступу до університету, ви повинні освоїти німецьку, як правило, на рівні C1, на окремих програмах B2. Іноді у вас є можливість подати заявку на сертифікат володіння мовою B2, і після реєстрації потрібно підтвердити C1.

 

Перелік іспитів (сертифікатів), що підтверджують рівень:

B1: Гете-цертіфікат B1

B2: Гете-zeritfikat B2, TestDaF номінальний TDN 3

C1: Гете-zeritfikat C1, TestDaF номінальний TDN 5, TDN 4 або DSH

TDN (TestDaF-Note)-оцінка іспиту TestDaF; Для C1, не більше двох оцінок 4; більше двох Фур рівня B2.
"Німецька Фундація f'r Ден Хохшузуцуг аугндішер Студіенфан": в Німеччині, незадовго до прямих, не через Studienkolногу, квитанцію. У той же час, вже при поданні документів, необхідно мати підтвердження володіння німецькою мовою, як правило, на рівні B2/C1 або TDN 3.